%25 indirimli

Mucitler Okulu Kitap Seti 9 Kitap

Fiyat
:
145,00 TL
İndirimli Fiyat
:
108,92 TL
%25indirimli
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 1 - Mucitler Okulu - İcat Bizim İşimizdir 224 Sayfa

  Bir anda hayatınızdaki her şeyin değişebileceğini biliyor muydunuz? Benim adım Yağız ve tüm hayatım ilkokul birinci sınıfa başladığım gün değişti. Aslında okula bir hafta geç başladım sayılır. Bunun sebebi de sıra arkadaşım Emir’di.
   
  ‘’İcat Bizim İşimiz’’ adlı bu çılgın serüvende, aslında insanların icat olarak sadece aletleri değil de fikirleri de icat edebildiklerine şahit olacağız.
   

  Hem de muzipçe ve akıl dolu...

  2 - Mucitler Okulu - Komik Bir Facia 192 Sayfa

  İlkokula başlamak çok garip! Okula gitmek başlı başına enteresan bir şey. Yeni arkadaşlar ediniyorsun ve bilmediğin şeyleri öğreniyorsun. Bazen hiç gitmek istemiyorum ama kimi zaman da dünyanın en eğlenceli yeri gibi geliyor. Çok kararsızım.
   
  Komik facia olur mu demeyin!
   
  Sayfaları çevirdikçe hem facia hem de çılgın bir komedinin bir arada olduğuna şahit olacaksınız. Mucitlerin olaylar karşısında kurnaz fikirlerini duyduktan sonra siz de kahkahalara boğulacaksınız.
   
  3 - Mucitler Okulu - Minik Profesörler - 232 Sayfa
   
  Nasıl bir belaya bulaştığımı daha yeni yeni anlıyorum! Her çocuğun okula gitmemek için kendince bir sebebi vardır. Kimisi Türkçe dersini sevmez, kimisi resim dersini, kimisi de sosyal bilgileri. Ben ise hiç bir dersten hoşlanmıyorum.
  Minik Profesörler tam da size göre gibi görünüyor.
  Bazen çılgın, bazen mucit, bazen de kederli anıların yaşandığı Mucitler Okulu’na hoş geldiniz.
  Evet! Burada zaman tersine işliyor...
   
  4- Mucitler Okulu - Tuhaf Sınıf - 200 Sayfa
   
  Merhaba! İlkokulda ilk senemi yaşıyorum. Okulda olmakla ilgili düşündüklerimi anlata anlata dilimde tüy bitti. Gerçekten dilimin üstünde tüy yok tabii.
  Öyle olsaydı çok komik olurdu. Fakat “dilimde tüy bitti,” büyüklerin bir şeyi defalarca anlattıklarında kullandıkları bir söz. Okul inanılmaz derecede eğlenceli bir yer. Özellikle tenefüslerde her yerde oyun oynayan çocuklar görüyorum...
  Evet! Onun adı Yağız. Aman Allah’ım! Bu çocuk mucitlerin efendisi adeta. Yağız ile ilgili ne sırlar öğreneceksiniz bir bilseniz dudaklarınız uçuklar...
   
  5 - Mucitler Okulu - Yok Daha Neler! 208 Sayfa
   
  Okula başladığım günden beri hayatımda pek çok yenilik oldu. Pek çok şeyi ilk defa okulda yapmaya başladım. Şimdi ise harfleri ve heceleri öğreniyorum. Tıpkı kitap yazarmış gibi. Öğretmenimizin bize öğrettiği şekilde yazı yazmaya çalıştığımda pek de kitaplardakilere benzemiyor. Bizim öğrendiğimiz yazıya, el yazısı ya da güzel yazı diyorlar. Benim yazılarımın pek güzel olduğu söylenemez. Yine de Leyla Öğretmenimiz çok beğeniyor. Bazen hani gözünüzle görseniz bile inanamayacağınız şeyler görürsünüz ya! İşte o günlerden birine tanıklık etmeye hazır olun...
   
  6 - Mucitler Okulu - Siber Kabus - 184 Sayfa
   
  Okulun nasıl bir yer olduğunu ancak okula gidenler anlar! Ben okula bu sene başladım ve sandığım gibi kötü bir yer olmadığını gördüm. Bazen çok karmaşık olabiliyor ama yine de kötü değil.
  Türkçe derslerinde el, el ele, Ela lale al gibi şeyler yazıp okuyoruz. “Neden Ela sürekli lale alıyor
  Öğretmenim?” diye sorduğumda Leyla Öğretmenim bana “Siz heceleri öğrenebilesiniz diye ” dedi.
  Siber Kâbus olur mu? demeyin!
  Mucitler Okulu’nda neler oluyor bir anlatsam
  küçük dilinizi yutardınız..
   
  7 - Mucitler Okulu - Herşeyin Teorisi 215 Sayfa
   
  Hayatım okula başladığım ilk gün tamamen değişti. Sadece yeni arkadaşlar edindiğim için değil. Okula gitmek için erken uyanmak bile çok büyük bir değişim ve bu bazen işkence haline gelebiliyor.
  Uyumayı ne kadar çok sevdiğimi okula başlayınca anladım.
   
  Her şeyin bir teorisi vardır. Heyecan ve başarınında. İşte bu macerada mucitlerimiz başarının teorisini bulmaya çalışacaklar.
   
  Hepimiz merakla takipteyiz... 
   
  8 - Mucitler Okulu - Sıkı Dostlar - 200 Sayfa
   
  Birkaç hafta öncesine kadar okulun bu kadar heyecan verici bir yer olduğunu hayal bile edemezdim. Irmak, zamanının büyük bir bölümünü derslerle ilgilenerek geçiriyor. Aynı zamanda çok iyi kalpli. Onun en iyi arkadaşı ise Suzan. Suzan, fena bir kız sayılmaz ama sürekli kötü bir şeyler olacağını düşünmesi bazen sorun oluyor...
  Mucitlerin hepsi çok sıkı dost oldular. Muhakkak sizin de sıkı dostlarınız vardır. Ama mucitlerin dostlukları sadece tenefüslerde çekirdek çitlemekten ibaret değil! Bütün mucitler, fikir icatlarını birbirleri arasında anlatarak tatlı bir çekişmenin içine giriyorlar. Biz de sessizce bu tatlı çekişmeye şahit olacağız...
   
  9 - Mucitler Okulu - Okul Bitiyor - 200 Sayfa
   
  Kendimi bildim bileli zaman kavramıyla ilgili sorunlarım olmuştur. Örneğin çoğu zaman iyi geceler yerine günaydın; iyi akşamlar yerine iyi günler dediğimi bilirim. Günleri, saatleri ve zamanla ilgili şeyleri karıştırdığımda, annem beni her zaman düzeltir, en yakın arkadaşım Emir ise bana şapşal der. Emir’i kovalamak benim kaderim! Fakat neyse ki benden çok daha hızlı koşuyor ve onu yakalamaya çalışırken tüm kızgınlığım geçmiş oluyor.
  Her güzel şeyin bir sonu yok mudur zaten!..
  Olsun! Macera dediğiniz şey öyle hemen biter mi? Kim bilir daha ne serüvenlere 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.